GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar & skålfat 14024257
nr 1402 4257
Tallrikar & skålfat
5 st, 1800-tal, Kina, Blåvitt. Diameter: 22,5-25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:36:17
3/6 23:41:06
500 kr
5/6 11:07:14